Efendioğulları Zeytinyağı Üretim. San. Tic. Ltd. Şti 2007 yılında, Mustafa YAŞAR tarafından kurulmuş bir Gıda üretim ve Pazarlama şirketidir. Kuruluş amacı, sektörü içerisindeki eksiklikleri tespit ederek, buralardaki açığı kapatmak ve en iyi olabilmektir. Firma kurulduğu günden bu yana çalışmalarını en iyisini yapabilmek adına sorumluluk alarak ciddi ve prensipli bir şekilde faaliyetini sürdürmektedir.
Efendioğulları Zeytinyağı, markalaşma yolunda emin adımlarla ilerlemekte ve taşıdığı misyonun ağırlığını bilerek çalışmalarına devam etmektedir. Firmamız ürün kalitesinden asla ödün vermeden en iyi Zeytinyağı’nı yapmak için çalışmalarını aralıksız devam ettirmektedir.
Kurulduğu günden bu yana kendisine sürekli hedefler koyup bu hedefler doğrultusunda çalışmalarını tüm hızıyla devam ettirmekte olan firmamız, kuruluşunun ilk 3 yılını (2007-2008, 2008-2009, 2009-2010) tanıtım ve reklam aktivitelerine ayırmış olup, başta yerel, yazılı ve görsel basın olmak üzere sürekli reklamlar ile destekleyip, ürünlerinin bilinir olmasını sağlamıştır. 2010 yılı için hedefimiz ise artık ulusal anlamda bir mağaza ile anlaşmak ve Efendioğulları Zeytinyağı’nı tüm ülkede tanınır ve bilinir duruma getirmektir. Şirketimiz 2010 yılı ocak ayı itibarı ile Carrefour SA mağazaları ile anlaşma yaparak bu hedefine de ulaşmıştır. Firmamız faaliyete geçtiği günden bu yana (6 yıl içerisinde) yurt içinde 38 gıda fuarına katılarak, marka tanıtımına, yeni iç ve dış pazar arayışlarına ne kadar önem verdiğini göstermiştir.
Şirketimizin 2011-2012 yılı için ilk hedefi, Türkiye genelinde bayilik ağı oluşturup en uzak noktadaki vatandaşımızın mutfağına girmektir. 2. hedefimiz ise yurt dışına açılmak ve dış ticaret pastasındaki hak ettiğimiz yeri almak olacaktır. Buradaki asıl amacımız, AB ülkelerinden çok daha az Zeytinyağı tüketimi olan ülkemizde, tüketim oranlarımızı en üst seviyelere çekmek ve halkımızın daha sağlıklı beslenmelerine katkıda bulunmaktır. AB ülkelerinde ortalama tüketim yıllık kişi başı 15 lt olurken, ülkemizde bu rakam maalesef sadece 1 lt ile 1,5 lt olarak gerçekleşmektedir.
Günlük 60 ton sıkım, 10 ton dolum yapan mevcut tesisimiz artık yetersiz kalmaktadır. Bu nedenle Torbalı Karakuyu mevkiinde 2.000.000 $ ek yatırım yaparak, 2000 M2 kapalı alanı olan, günlük 120 ton sıkım, 40 ton dolum kapasiteli ve tamamı son teknoloji makinalar ile donatılmış olan yeni fabrikamızda hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız. Amacımız bu çalışmalarımızla yurt içi ve yurt dışındaki hak ettiğimiz yeri de en kısa zamanda almaktır.
Efendioğulları Zeytinyağı, Profesyonel yönetici kadrosu ve her biri konusunda uzman personel yapısıyla en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır. Firmamızın Merkezi İzmir’de olup Ege Bölge Müdürlüğü ve Marmara Bölge Müdürlüğü (İstanbul) olmak üzere iki pilot bölgede hizmetlerini aralıksız olarak sürdürmekte ve müşteri potansiyelini her geçen gün arttırmaktadır.
 
Efendioğulları Zeytinyağı Ürt. San. Tic. Ltd. Şti.
» Haberler
» İstanbul Gıda Fuarındaydık

» İzmir Enternasyonal Fuarındaydık.

» Webmail
» Para Piyasaları
» Hava Durumu
Bu sitenin tüm hakları saklıdır     moc.gayidnefe @ ofni
Tasarım